Álláshirdetések

A
Szépművészeti Múzeum Üzemeltetési Osztálya
fenntartási alkalmazott – villanyszerelő
munkakör
ellátására pályázatot hirdet

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Szépművészeti Múzeum, 1146 Budapest, Dózsa György út 41.
Eseti jelleggel: Hopp Ferenc Ázsiai Művészeti Múzeum, Vasarely Múzeum, Magyar Nemzeti Galéria, Szépművészeti Múzeum Könyvtár, Zichy Mihály Emlékház, Artpool Művészetkutató Központ

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok: Karbantartó villanyszerelői feladatok erősáramú hálózaton, villamos berendezéseken
Kapcsoló szekrények építése, elosztódobozok, kapcsolók, kismegszakítók szerelése, javítása, rendszeres ellenőrzése, meghibásodott részek cseréje
Erősáramú- és épületinformatikai vezetékhálózat kiépítése, szerelése tervrajzok alapján. Falban vagy falon kívüli védőcsövek elhelyezése.
Lámpák, világítási berendezések javítása, izzók, világítótestek folyamatos ellenőrzése és cseréje
Épületvillamossági berendezések fogyasztók bekötése a villamos hálózatba
Védőföldelések ellenőrzése, meghibásodások feltárása, hibák elhárítása

Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései és a felek megállapodása az irányadók.

Pályázati feltételek (elvárások):
Iskolai végzettség: villanyszerelő szakmunkás bizonyítvány, vagy villanyszerelő középfokú szakképesítés
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Kompetenciák: pontosság, megbízhatóság, jó koncentrációs képesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
2-3 év szakmai tapasztalat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
Magyar nyelvű önéletrajz (a bruttó fizetési igény megjelölésével). Iskolai végzettséget, szakképzettséget, nyelvismeretet igazoló okirat másolata. Nyilatkozat arról, hogy a pályázó a pályázati eljárással összefüggésben hozzájárul adatai megismeréséhez.

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje:  2017.04.15.
A pályázatok benyújtásának módja:  Elektronikus úton a Munkaügy részére az allaspalyazat@szepmuveszeti.hu​ e-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának határideje: 2017.05.01.