Álláshirdetések

A Szépművészeti Múzeum

pályázatot hirdet

 MÚZEUMI KULTURÁLIS MENEDZSER

(kiállításszervező)

 munkakör ellátására.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozott idejű közalkalmazotti jogviszony, helyettesítéssel előreláthatólag 2020.06.26-ig

Foglalkoztatás jellege:

teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

A Szépművészeti Múzeum székhelye és Magyar Nemzeti Galéria telephelye

A magyar és egyetemes képzőművészet legnagyobb közgyűjteményében dolgozó kolléga munkakörébe tartozó feladatok:

Együttműködés a kurátorokkal a kiállítás előkészítésében, közreműködés a kurátori koncepció megvalósításában.
A kiállítások időbeli ütemtervének elkészítése.
A kiállítási költségvetés összeállítása, nyomon követése, felülvizsgálata.
A kiállításhoz kapcsolódó közbeszerzések előkészítése.
Kapcsolattartás a kiállítások külföldi és belföldi partnerintézményeivel.
Az intézményi elvárásoknak megfelelő kiállítási installáció meghatározása.
A kiállításokat kísérő kiadványok készítésének koordinációja (szerzőktől a nyomdáig).
A kiállítások installálásának megszervezése, koordinálása.

Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései illetve a felek megállapodása az irányadók.

Pályázati feltételek (elvárások):
felsőfokú iskolai végzettség
tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
minimum 2 éves szervezési tapasztalat
felhasználói szintű Ms Office ismeret
jó kommunikációs készség, gyors helyzetfelismerés, problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
BA / MA művészettörténész diploma
Francia és/vagy olasz nyelvismeret
kiállításszervezési tapasztalat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
Magyar nyelvű szakmai önéletrajz
Nyilatkozat arról, hogy a pályázó a pályázati eljárással összefüggésben hozzájárul adatai megismeréséhez
Az iskolai végzettséget, szakképzettséget, nyelvismeretet igazoló okiratok másolata

A pályázat benyújtásának határideje:  2017. június 19.

A pályázatok benyújtásának módja:

Elektronikus úton a SZM/383-4/2017/25 számra hivatkozva a jelentkezes@szepmuveszeti.hu e-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának határideje: 2017. június 28.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A munkáltató kizárólag a saját weboldalain, a www.szepmuveszeti.hu és a www.mng.hu oldalán megjelent álláspályázat tartalmáért felel.

A Szépművészeti Múzeum
pályázatot hirdet az
Üzemeltetési Osztályra
igazgatási ügyintéző

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Teljes munkaidő, általános munkarend

A munkavégzés helye: Szépművészeti Múzeum székhelye, 1146 Budapest, Dózsa György út 41.

A beosztáshoz tartozó lényeges feladatok:
Az Üzemeltetési Osztályra érkező iratok, dokumentumok iktatása.
Az Üzemeltetési Osztályra érkező,- és kimenő posta feldolgozása.
Az Üzemeltetési Osztályon dolgozó közalkalmazottak szabadságának adminisztrációja, nyilvántartása, egyeztetése.
A munkaidő-nyilvántartások összegyűjtése, ellenőrzése és átadása a főosztályvezetőnek.
A Szépművészeti Múzeum tulajdonában lévő gépjárművekkel kapcsolatos ügyintézés: engedélyek, biztosítások, útnyilvántartások intézése.
Az Üzemeltetési Osztály beszerzéseihez tartozó számlák összegyűjtése és továbbítása a Gazdasági Osztályra kifizetésre.

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései és a felek megállapodása az irányadók.

Iskolai végzettség: Középfokú iskolai végzettség
Számítógépes ismeret: Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
Kompetenciák: Önállóság, precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés.
Egyéb elvárások: Csapatban való munkavégzés képessége.

2-3 év irodai adminisztrációban szerzett gyakorlat.

Magyar nyelvű szakmai önéletrajz a bruttó fizetési igény megjelölésével. Iskolai végzettséget, szakképzettséget, nyelvismeretet igazoló okirat másolata. Nyilatkozat arról, hogy a pályázó a pályázati eljárással összefüggésben hozzájárul adatai megismeréséhez.

A beosztás betölthetőségének időpontja:
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2017. év 06. hónap 16. nap

Elektronikus úton SZM/383-6/2017/25 számra hivatkozva Munkaügy részére az allaspalyazat@szepmuveszeti.hu e-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának határideje: 2017. év 06. hónap 30. nap

A munkáltató kizárólag a Nemzeti Közigazgatási Intézet állásportálján, a www.kozigallas.gov.hu weboldalon, saját weboldalain, a www.szepmuveszeti.hu és a www.mng.hu oldalán megjelent álláspályázat tartalmáért felel.