En

Álláshirdetések

ÁLLÁSHIRDETÉSEK

Pozíció: rendezvényszervező munkatárs
Munkaviszony
: 8 órás munkaviszony
Munkavégzés helye: Szépművészeti Múzeum / Magyar Nemzeti Galéria

A Szépművészeti Múzeum keresi munkatársát rendezvényszervezői pozícióra, aki:

·     Pozitív szemléletű, megoldáskereső, proaktív
·     Projektmenedzseri személettel és tapasztalattal rendelkezik
·     Rálátása van a hazai és nemzetközi múzeumi és kulturális környezetre
·     Kreatív és innovatív
·     Magyarul és angolul, szóban és írásban is jól kommunikál
·     Felsőfokú végzettségű

Feladatok:

·     Az intézmény saját (általános és gyűjteményekhez kapcsolódó) rendezvényeinek (kiállításmegnyitók,   Múzeumok Éjszakája, múzeumi esték, egyéb kiállításokhoz kapcsolódó események, stb.) tartalmi kialakítása és megvalósítása
·     Az intézmény saját dolgozóinak szervezett események megszervezése, lebonyolítása
·     A rendezvényekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
·     Együttműködés és kapcsolattartás az intézmény rendezvényekhez kapcsolódó partnereivel
·     Az intézmény digitális marketing stratégiájának megvalósításában való aktív részvétel
·     Szoros együttműködés a társterületekkel (kommunikáció, közönségszolgálat, grafikusok, múzeumpedagógia stb.)

Ami ajánlunk:

·     8 órás munkaviszonyban azonnali munkakezdés
·     A kulturális szektorban versenyképes fizetés
·     A munkaidőn kívüli eseményeken ügyeleti díj
·     Képzések, konferenciarészvétel, folyamatos tanulási lehetőség

Önéletrajzát várjuk a kinga.tihanyi@szepmuveszeti.hu e-mail címen.

Kérdés esetén hívja a +36706831878 telefonszámot.

Kiállításaink közül ajánljuk