En

Álláshirdetések

A Szépművészeti Múzeum
pályázatot hirdet

Kiállításszervezési Főosztály
Műszaki alkalmazott-kiállításberendező
munkakörre keres kollégát
teljes munkaidős munkajogviszony keretében.

Akit keresünk:
– Legalább középfokú iskolai végzettséggel rendelkezik
– Rendelkezik műszaki területen szerzett tapasztalattal
– Önállóan és csapatban is hatékonyan tud dolgozni, együttműködés jellemzi
– Bírja a kézi anyagmozgatásból eredő nehezebb fizikai munkát, és ennek megfelelő állóképességgel rendelkezik
– Felhasználói szinten kezeli a Word és Excel programokat

Előnyt jelent:
– Rendelkezik Gyűjteménykezelő vagy Múzeumi gyűjtemény- és raktárkezelő vagy Műtárgyvédelmi asszisztens vagy Restaurátor asszisztens szakképzettséggel
– Műtárgyak mozgatásában tapasztalattal rendelkezik

Feladatok:
A Liget Budapest Projekt keretében, a Szépművészeti Múzeum és az ennek telephelyeként működő Magyar Nemzeti Galéria állandó gyűjteményei költözésének előkészítésével kapcsolatos műtárgymozgatási feladatok elvégzése, ezen belül a műtárgyak belső költözéssel kapcsolatos mozgatása, csomagolása, a szállításhoz kapcsolódó műtárgyvédelmi és állapot-felmérési munkálatok elvégzése, raktárrendezés, valamint a rekonstrukció utáni újrarendezésben (installálásban) való részvétel

Munkavégzés helye:
Budapest

Amit kínálunk:
– Egy világhírű múzeum alkalmazottja lévén a működés részesévé válni
– Változatos feladatokat végezni
– Kedvezményekben részesülni és a tárlatokat ingyenesen megtekinteni
– A munkahely a frekventált elhelyezkedéséből adódóan könnyen megközelíthető

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
Magyar nyelvű szakmai önéletrajz. Bruttó bérigény megjelölése. Nyilatkozat arról, hogy a pályázó a pályázati eljárással összefüggésben hozzájárul adatai megismeréséhez.

Elektronikus úton MÜ/7-11/2020/211 hivatkozási számmal az allaspalyazat@szepmuveszeti.hu e-mail címre.

SZAKMAI GYAKORLAT

Intézményünk múzeumaiban (Szépművészeti Múzeum, Magyar Nemzeti Galéria, Vasarely Múzeum és Hopp Ferenc Ázsiai Művészeti Múzeum) lehetőséget biztosítunk szakmai gyakorlat végzésére felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezők vagy oktatásban résztvevők számára különböző területeken, a szabad helyek függvényében. A gyakornoki munkavégzés intézményünkben pénzbeli juttatással nem jár.

Amennyiben érdekli gyakornoki lehetőség, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, illetve a Gyakornoki jelentkezési lapot kitöltve a gyakornok@szepmuveszeti.hu e-mail címre. A beérkezett jelentkezésekre 3 héten belül igyekszünk érdemben válaszolni.

A gyakornoki jelentkezési lap letölthető:
– Pdf formátumban innen,
– Word formátumban innen (a Word formátum megnyitásához először a dokumentum letöltése szükséges).

Kiállításaink közül ajánljuk